تولید محتوای متنی سئو شده

درخواست اعلان قیمت

کارشناس مربوط بعد از بررسی با شما تماس خواهد گرفت.

جهت درخواست پشتیبانی فرم زیر راتکمیل کنید
خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه ی هر کلمه
تولید محتوای بازنویسیفارسی1 تا 35 75 تومان
تولید محتوای بازنویسیفارسیبالای 35 69 تومان
تولید محتوای تالیفی و ترجمهفارسی1 تا 35 85 تومان
تولید محتوای تالیفی و ترجمهفارسیبالای 35 80 تومان
تولید محتوای توضیحات محصولفارسی50 تا65 تومان

قیمت تولید محتوا 

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید
071-9100-9194

انواع سفارش محتوا در محتوانگار

1-تولید محتوای بازنویسی
این نوع محتوا بیشترین درخواست را برای محتوای سایت ها دربر میگیرد که با درک مطالبی که در کتاب ها یا سایت های مختلف وجود دارد شکل میگیرد سپس با بازنویسی تغییر جمله ها ، واژه های مترادف و تغییر ساختار دستوری و ترتیب کلمات بازنویسی میشود .

2-تولید محتوای تخصصی
این نوع محتوا بیشتر برای خدمات یا محصولاتی ست که نوین میباشد و تا به حال از اشکال آن در فضای وب فارسی و محتوای عمومی صحبت نشده است . بنابراین نیاز به ترجمه ی مقالات انگلیسی و تولید محتوای تخصصی میباشد . انجام تولید محتوای تخصصی از عهده ی هرکسی بر نمی آید بنابراین نیاز به تخصص در حوزه ی فعالیت مورد نظر میباشد .

3-نگارش توضیح محصول
اگر سایت فروشگاهی دارید یا در اینستاگرام برای فروش محصولی فعالیت دارید این نوع محتوا به شما برای توضیحات کنار محصول توصیه میشود که با توجه به نوع محصول مشخصات کامل از لحاظ اندازه و موارد دیگر و همچنین موارد کارایی آن توضیح داده میشود .

​محتواهای ارسالی برای مشتری به هیچ وجه کپی نیستند .
 1) تیم محتوانویس در محتوانگار قبل از ارسال محتوا برای مشتری تمامی استاندارد های سئو و نگارشی را بررسی میکند سپس ارسال میکند .
2) به ازای هر محتوای ارسالی برای مشتری یک عکس هم ضمیمه میشود .
3) متن ارسالی از لحاظ خوانایی حتما روان خواهد بود و شامل کلمات کلیدی اصلی و فرعی میباشد .
4​​​​​​​) در محتوای ارسالی تمامی اصول نگارشی و جای گیری درست ویرگول ، نقطه و علامت ها رعایت میشود .
5) تمامی عنوان ها و تگ های هدر استاندارد گذاشته میشود .
6) فایل متنی در قالب فرمت world و pdf تقدیم شما می گردد.

​تولید محتوا چیست؟​​​​​​​

وقتی که سوالی در ذهن شما پدیدار میشود قطعا به دنبال جواب برای آن میگردید ، بنابراین دست به کار میشوید و در گوگل سرچ میکنید 
یا زمانی که یک تبلیغ تلویزیونی یا رادیویی را نگاه میکنید ، یا در صفحات مجازی ویدئو یا عکس هایی که منتشر شده را دنبال میکنید و میبینید ، یا اینکه در جمع دوستان یا خانواده در مورد موضوعی بحث میکنید ، یا حتی در حال مطالعه ی کتابی هستید . هرکدام از این موارد یک محتوا محسوب میشوند که در واقع سطح آگاهی شما را در خصوص یک موضوع بالا میبرند و به سؤالاتتان پاسخ می‌دهند .
محتوا میتواند صرفا" بار علمی و فرهنگی نداشته باشد ، ممکن است برای لحظاتی فقط شما را سرگرم کند یا خنده بر روی لبان شما بیاورد .
بنابراین محتوا نگارش ، طراحی ، ضبط یا تدوین مطلبی است که برای مخاطب قابل درک باشد و قابلیت انتشار در بسترهای مختلف را داشته باشد که میتواند برای اهداف مختلفی از جمله کسب درآمد چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم تولید شود . محتوا بخش بسیار زیادی از ارتباطات ما را تشکیل میدهد و نمیشود از آن اجتناب کرد .

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید
071-9100-9194

محتوای سئو شده چیست؟

اول باید بدانیم سئو چیست ؟ سئو به بهینه سازی موتور های جستجو میگویند .
به زبان سلیس تر ، شما برای یافتن یک سری مطالب کلید واژه هایی را در گوگل جستجو میکنید و طبعا لیست نتایجی را در گوگل مشاهده خواهید کرد .
شروع سئو کردن محتوا با جستجوی کلمات کلیدی شروع میشود ، به هرحال شما باید لیستی از کلید واژه هایی که مخاطبان شما بیشتر آنها را جستجو میکنند را تهیه کنید و شانس حضورشان را با تولید محتوای سئو شده افزایش دهید . البته که این اقدامات جزیی از عملیات سئو میباشد که اگر کافی نباشد ولی قطعا لازمه ی شروع راه است .
اطلاع از کلمات کلیدی هدفمند شما باعث میشود که نویسنده ی محتوا آگاهانه از این کلمات در عنوان و بدنه ی متن مرتبا" استفاده کند ، همچنین کلمات کلیدی مشابه را بیابد . این نکته را فراموش نکنید که گوگل درک بهتری از متن نسبت به محتوای تصویری یا ویدئویی دارد ، هرچند که برای جذب مخاطب و نمایش بهتر خدمات حتما به محتواهای تصویری و تدوینی نیازمند خواهید شد اما جایگاه محتوای متنی را هرگز دست کم نگیرید . پیشنهاد ما این است که حتی اگر پستی به صورت پادکست هم به نمایش میگذارید برای درک بهتر حتما" توضیحاتی به صورت متن هم در کنار آن بیافزایید ، فراموش نکنید که به سایر متن ها در سایت لینک دهی مرتبط انجام دهید .
گوگل قدرت ماورایی در درک خواسته ی کاربران دارد ، بنابراین باید به نیت کاربران آگاه باشید و به آن ها پاسخ دهید .

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید
071-9100-9194