ادمین پزشکی نیاز جامعه پزشکی
 ادمین پزشکی نیاز جامعه پزشکی
ادمین پزشکی نیاز جامعه پزشکی
برندینگ پزشکی یک واقعیت مهم انکار ناپذیر است


رشته ی پزشکی از پرتقاضاترین رشته های دانشگاهی ایران است. پذیرش دانشجو در این رشته برای پنج سال آینده به 3000 تا 5000 نفر افزایش یافته است. و این یعنی رقابتی تنگاتنگ در بازار کار این رشته. مهم ترین شاخصه ای که متخصصان رشته ی پزشکی را طبقه بندی می کند، تجربه ی کاری، برخورد حرفه ای با بیماران و ارائه ی خدمات درمانی با کیفیت می باشد.

برای معرفی شما به عنوان یک پزشک حرفه ای راهی بهتر از ایجاد یک ارتباط دائم و قوی بین شما و بیمارانتان وجود ندارد. این چیزی است که به آن برندینگ پزشکی گفته می شود.

مارکتینگ و تبلیغات هدفمند پزشکی مهم ترین اصل برای ایجاد برند یک پزشک موفق

هر حرفه ای و کسب و کار جامعه هدف مختص خود را دارد و لازمه  موفقیت در حرفه خود ، شناخت بازار هدف می باشد با شنناخت بازار هدف خود و دانش پیاده سازی استراتتژی های متناسب با بازار هدف شما قادر خواهید بود تا تبلیغات هدف مند و با تمرکز مستقیم بر بازار هدف خود داشته باشید که منجر به شناسایی و تبدیل بازار هدف به مراجه کننده سودمند میگردد .

بازاریابی یا مارکتینگ پزشکی یعنی:


• با نیازهای بیماران خود آشنا باشید و خود را به عنوان فردی حرفه ای و متخصص در حوزه ی فعالیت خودتان معرفی کنید.
• با اعتمادسازی در زمینه ی شغلی خود، اعتبار کسب کنید.
• با تبلیغات هدفمند و مختص بازار هدف خود را مطرح و به جامعه مد نظر معرفی نمایید

•   ارزش خود و کارتان را بالا ببرید.
• خود را به عنوان یک نام آشنا و با پرستیژ در بازار کار پزشکی جا بیندازید.

 

دیجیتال مارکتینگ  در برندینگ پزشکی

در عصر ارتباطات دیگرالمان های محدودیتی همچون موقعیت مکانی و یا زمانی وجود ندارد ، در تمام ساعت شبانه روز شما دسترسی کامل به گستره وسیعی از جامعه هدف هود خواهید داشت . دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی شبکه ای. شیوه ای نوین برای بازاریابی در فضای نامحدودی که اینترنت و فضاهای مجازی مختلف برای ما ایجاد کرده اند.


فضاهای مجازی شرایط ارتباط دائم و مفید با بیمارانتان را محیا مینماید . با ارتباط مستقیم و دائم با بازار هدف و مراجعین  خود می توانید برند پزشکی خودتان را بهتر به سایرین معرفی کنید. با ارتباط نزدیک و با مخاطب و ایجاد بستری ارتباطی ، مخاطبان شما نه تنها به دانش و تخصص شما پی می برند، با این روش پس از سال ها تلاش موثر می توانید هویت برند خود را در اذهان ثبت کنید و نام خود را به عنوان یکی از بهترین های حوزه ی فعالیت خودتان تثبیت نمایید.

برای شروع دیجیتال مارکتینگ، باید ابتدا بهترین شبکه های اجتماعی را برای تعامل با کاربران خود پیدا کنید. حدود 30% از مردم ایران از شبکه ی اینستاگرام استفاده می کنند. این درصد نشان میدهد اینستاگرام کاربران بیشتری را در خود دارد و دسترسی به این تعداد مخاطب به بیشتر دیده شدن تخصص شما کمک بزرگی می کند.

داشتن سایت پزشکی به همراه سئو قوی برای سایت در دنیای دیجیتال امروز داشتن سئو سایت پزشکی برای یک پزشک یا ارائه دهنده خدمات درمانی بسیار ضروری است. زیرا ۷۳ درصد از بیماران به هنگام پیدا کردن پزشک معالج خود به موتورهای جست‌وجو رو می‌آورند و همچنین ۸۹ درصد از مصرف کنندگانی که به دنبال حل سوالات بهداشتی خود هستند، از موتورهای جست‌وجو کمک می‌گیرند. جالب است بدانید که ۵۵ درصد از جست‌وجوگرها روی سه لینک اول نتایج موتورهای جست‌وجو کلیک می‌کنند.


 طراحی حرفه ای  از تولید محتوای متنی تا تصویری و ویدیویی تا ارتباط مستقیم و آنلاین از طریق لایو با همکاران فضای فوق العاده کاربردی را برای ارتباط همه جانبه ی شما با مخاطبانتان ارائه می دهد.


نکته ی دیگری که قبل از راه اندازی  وب سایت و صفحه ی اینستاگرام خود باید به خاطر داشته باشید، بررسی صفحات رقبای شما در حوزه ی فعالیتی شماست. رمز موفقیت شما در این راه، وجه تمایز شماست. محتواهایی خلاقانه بسازید و اطلاعاتتان را با مطالعه و تحقیق، به روز نگه دارید.

 ادمین پزشکی نیاز جامعه پزشکی


تصمیم بگیرید که چه نوع محتوایی را می خواهید به اشتراک بگذارید؟ بعضی افراد تولید محتوای رسمی و حرفه ای را انتخاب می کنند. برای تولید این نوع محتوا باید با مطالعه ی دائم خودتان را آپدیت کنید و یا از یک تیم که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید .

باداشتن یک ادمین پزشکی  فرصت های بیشتری را برای نشان دادن حرفه ی خود فراهم می کنید از قبیل برگزاری کمپین های تبلیغاتی گرفته تا ایجاد کمپین های حمایتی ، تعامل مستمر با بیماران و بازار هدف به صورت حرفه ای و با تجربه و شناخت کامل از جامعه مورد حدف ماننده خواسته های افرادی که نیاز به جراحی بینی دارند برای یک پرشک جراح پلاستیک تبلیغات شما در راستای جدب هرچه بیشتر بیمار مخاطب حرفه شما صورت میگیرد.


تمام آنچه گفته شد و هزاران نکته ی کوچک و ریزی که با شروع فعالیتتان در حوزه ی  مارکتینگ پزشکی به شما یاری میرساند تا هرچه بهتر موارد مربوطه را به متخصصی این امر سپرده و شاهد راندمان جذب بیمار سودمند باشید.

پس در نهایت شما به عنوان یک پزشک متخصص در حرفه خود میتوانید بهترین استفاده را از زمان خود داشته باشید و زمان صرف شده برای آزمون و خطا و یاد گیری هزاران نکات ریز و درشت مارکتین را صرفه جویی کرده و به افزاید مراجعان خود متمرکز گردید ،در کنار این که روند مارکتینگ خود را به یک ادمین پزشکی حرفه ای که سالها به صوررت تخصصی در این زمینه تجربه کاری دارد بسپارید و شاهد افزایش جذب بیمار و افزایش راندمان کاری خود باشید .

 

جهت درخواست مشاوره رایگان ، فرم زیر را تکمیل نمایید

یا با شماره پشتیبانی : 07191009194 تماس حاصل نمایید

    شیراز- خیابان قصردشت - اول رحمت آباد

    شماره پشتیبانی : 07191009194